Lillede kohaletoimetamine Šveitsi | Saada lilli Šveitsi lillepoodide poolt

Kui teil on vaja saata lilli Šveitsi siis miks mitte teha seda rahvusvahelise lillede kohaletoimetamise teenusega nagu meie, Todayflowers.com? Oleme väljakujunenud Teleflora partner, kes on ligi kaks aastakümmet saatnud lilli õnnelike klientide nimel.

Šveits on ideaalne koht, kus lilled kasvavad metsikult ja vabalt. Sellisena on see üks peamisi lilletootjaid maailmas. Šveitsis saate alati tagada, et lilled on värsked ja kõrgeima kvaliteediga.

Kuidas saata lilli Šveitsi?

Saatke lillekimpe meie rahvusvahelise lillekullerteenuse abil

Me töötleme teie lilletellimust ja edastame selle ühele meie lillepoodide võrgustiku lillepoele Šveitsis, kui te tellite meilt. Me saame saata teie lilled Baselisse põhjas või Luganosse lõunas - ja kõikjale, mis nende vahele jääb.

Me ei paku mitte ainult professionaalset lillede kohaletoimetamist Šveitsis, vaid ka kogu ülejäänud Euroopas. Näiteks saame korraldada teie lillede kohaletoimetamise Saksamaale või Taani. Me saame saata lilli ka Taisse ja Vietnami.

Meie lillepoodide võrgustik võib saata teie lilled kohale esmaspäevast laupäevani Šveitsis. Kui vajate kiiret, järgmiseks päevaks toimuvat kohaletoimetamist, siis saame ka seda teha.

Otetaan riski

Otetaan riski

Neilikoita, krysanteemeja ja ikiviuhkoa

Ego

Ego

Ruusuja, neilikoita ja harsokukkaa

Suloinen

Suloinen

6 ruusua ja päivänkakkaroita

   

Šveitsi lillede kohalikud lillepoed

Saatke lilli lähedastele Šveitsis meie lillepoodide võrgustikuga

Roosid on alati populaarne valik romantika jaoks; traditsiooniliselt on punane, kuid erinevad värvid nagu näiteks heleroosad roosad, on samuti armastuse ja kiindumuse märgid. Kollane on rõõmsameelne ja õnnelik värv - täpselt nagu teie saaja! Kollane inspireerib mõtlemist ja loovust. Valge värv sümboliseerib puhtust ja süütust, terviklikkust ja täiuslikkust. Oranž on soojuse värv ja kiirgab õnne. See on emotsionaalse tugevuse ja optimismi värv.

Eriline hool ja puudutus, millega meie asjatundlikud floristid teevad teie lilleseade, kimbu või korvi valmistab saajale rõõmu, mis püsib kauaks.

Voima

Voima

9 ruusua ja neilikoita

Ylpeys

Ylpeys

12 ruusua

Voitto

Voitto

Ruusuja ja liljoja

   

Tellige meie taimede ja lillede valikust, meil on kimp igaks juhuks

Meie kodulehel näete nimekirja eriliste sündmuste kategooriatest

 1. Sünnipäevad
 2. Emadepäev
 3. Armastus ja romantika
 4. Sõbrapäev
 5. Perekond ja sõbrad
 6. Õnnitlused
 7. Jõulud
 8. Uus laps
 9. Kaastunne
 10. Erilised sündmused
Karkaa kanssani

Karkaa kanssani

Ruusuja

Onnea

Onnea

12 ruusua

Pysyvä

Pysyvä

4 liljaa, 7 ruusua ja kortti

   

Lilletoote valimisel

 1. Meil on kollektsioonid, mis koosnevad roosidest, liiliatest, krüsanteemidest, orhideedest, tulpidest, gerberatest, nelkidest ja rohetaimedest.
 2. Meie veebisaidil saadaval olevad lilledest on tehtud käsitsi seotud kimbud, korvikomplektid või vaasikomplektid.
 3. On mitmeid väikseid kimbukesi, mis sobivad neile, kellel on väike eelarve. Kuid meil on igas suuruses lillekomplekte.
 4. Samuti saate iga valitud kimbu uuendada deluxe- või premium-suuruseks. Kui te arvate, et teie saaja hindab seda - miks mitte lisada šokolaadikarp või kaisukaru?
Kuninkaallinen

Kuninkaallinen

Ruusuja, neilikoita, gerberoita ja orkideoja

Terveiset

Terveiset

24 ruusua

Hyväksyntä

Hyväksyntä

3 auringonkukkaa ja neilikoita

   

Klienditeenindus meie floristide tugimeeskonna poolt

Erinevalt paljudest veebitoodetest võib lillede ostmine ja kohaletoimetamine olla keeruline, seda enam kui saatja ja saaja elavad erinevates riikides.

Seetõttu on meie pühendunud klienditeenindusmeeskond abiks. Nad saavad vastata ka tarnet puudutavatele küsimustele ja aidata muude erisoovide puhul.

Meie meeskond saab teie tellimuse üles leida, kui see ei ole õigeaegselt kohale toimetatud või kui saaja ei olnud lillede kättetoimetamise ajal kodus.

Kõige kiiremal ajal, näiteks sõbrapäeva puhul - kui me kõik tahame sellele erilisele inimesele muljet avaldada - saab meie meeskond pakkuda kindlustunnet, et teie tellimus on teel.

Kukka toimitus Sveitsi

Millist teavet peaksin andma, kui esitan tellimuse Šveitsi?

Kiire tarne tagamiseks on soovitav esitada korrektsed aadressiandmed. Jäta ka saaja kontakttelefoninumber, juhuks kui ta ei ole oma lilli vastu võtmas ja me peame tarne ümber korraldama.

Kohaletoimetamine võib toimuda mitmel puhul, sealhulgas sõbrapäevaks, emadepäevaks või mis tahes päeval aastas (välja arvatud pühapäevane kohaletoimetamine).

Kõige parem on tellida paar päeva ette, kuid vajadusel saab ka sama päeva tarne, kui sellest on paar tundi ette teatatud.

Soovin saata matustele. Kas ma saan saata lilli otse kiriklikusse jumalateenistusele?

Neil puhkudel, kui peate saatma kaastunde kimbu, võivad meie kohalikud lillepoed saata selle otse kirikusse.

Milliseid makseviise on võimalik kasutada?

Te saate tellida kasutades PayPali, krediitkaarti või deebetkaarti. Lisaks aktsepteerime Mastercard, Visa, American Express, Diners Card ja muud. Kui teil on küsimusi seoses maksmisega, saatke meile e-kirja või vestle meie müügimeeskonnaga. Nad vastavad rõõmuga teie küsimustele.

Kas ma peaksin jätma oma e-posti aadressi?

Jah, palun! Mõnel juhul peame saatjaga ühendust võtma, näiteks kui antud aadress on vale.

Tarvitsen rauhaa

Tarvitsen rauhaa

Auringonkukkia ja orkideoja

Kärsivällisyys

Kärsivällisyys

Ruusuja, liljoja, neilikoita ja leinikkejä

Hyve

Hyve

Liljoja, ruusuja, gerberoita, neilikoita ja orkideoja

   

Põhjused, miks saata lilled Šveitsi koos meiega

Lillede tellimine mugavalt koju pole kunagi varem olnud nii lihtne. Veebipõhise lillede kohaletoimetamisega saate saata kauneid kimbukesi oma lähedastele kõikjal Šveitsis. Loomulikult pakuvad kohalikud lillepoed, mis asuvad teie saaja kodu lähedal, alati täisväärtuslikku teenust, kuid alati ei ole mugav ise nendega tellimust korraldada.

Keelebarjäärid, piiriülesed makseküsimused ja võimetus näha lilletoodete valikuid on kõik põhjused, miks sellise ettevõtte nagu Todayflowers.com kasutamine on tark valik kõigi teie lillekingituste jaoks.

 1. Laialdane tootevalik
 2. Peaaegu kaks aastakümmet rahvusvahelises lillede kohaletoimetamise äris
 3. Sõbralik abi meie live-chati kaudu
 4. Kohaletoimetamine kogu Šveitsis ja mujal maailmas
 5. Tellimusele saab lisada kaisukaru või šokolaadi kingituse.
 6. Lilled, roosid, nelgid, tulbid, gerberad ja palju muud.
 7. Kohaletoimetamine järgmisel päeval ja mõnel juhul ka samal päeval!
 8. Hommikuse või õhtuse tarne ajakava
 9. Mitu kategooriat, mille hulgast valida
 10. Saadaval on eripakkumised ja allahindlused
Otetaan riski

Otetaan riski

Neilikoita, krysanteemeja ja ikiviuhkoa

Ego

Ego

Ruusuja, neilikoita ja harsokukkaa

Suloinen

Suloinen

6 ruusua ja päivänkakkaroita

   
0

Lillede kultuur Šveitsis

Šveitsi rahvuslill on pisike valge mägilill, edelweiss, mis on sama rahvuslill nagu Austrias. Kogu kevade jooksul õitsevad tulbid Morges'i piirkonnas, mida tuntakse ka kui lillede linna. Kevade tähistamiseks kaetakse Šveitsi vagunid lilledega ja marsitakse mööda maakohti. Kui lehmakuningannat kroonitakse lillede vanikuga, võib korjata mõned metsalilled ja anda neid naabrile õnne saamiseks. Zürichis tervitatakse kevadet katedraali kellade helinaga ning lilledega kaetud rongkäigud marsivad läbi linna tänavate. Tüdrukud riietuvad tavaliselt kohalikesse kostüümidesse, mille juustes on lillekimbukestega pärjad. Pealinn Bern on täis lillepoode ja müüjaid, kes müüvad värskeid roose ja metsalilli, et kinkida neid sõpradele ja sugulastele.

Suositut kimput maassa Itävalta


Urheus

Urheus

Gerberoita, ruusuja ja liljoja

Rakasta minua yhä enemmän

Rakasta minua yhä enemmän

Liljoja, gerberoita, neilikoita ja laventelia

Nuorekkuus

Nuorekkuus

Ruusuja ja neilikoita

   
Top
Lillede kohaletoimetamine Šveitsi | Saada lilli Šveitsi lillepoodide poolt

Erikoistarjous: Rauha

Kerro näiden 12 vaaleanpunaisen ruusun ja harsokukan avulla, että välität. Vaaleanpunainen ruusu symboloi ystävyyttä ja nuorta rakkautta. Tällä kimpulla onkin helppo kertoa hänelle, että ajattelet häntä. Kukkakimppu on sidottu kauniilla nauhalla, mutta siihen voidaan lisätä maljakko, jotta kukat kestävät kauemmin. Ruusut ovat suosittuja ympäri maailmaa, mutta tätä kimppua tilataan erityisesti Basel, Bern, Geneve (Genf), Lausanne, Zürich alueella. Se on täydellinen kenelle tahansa rakastetulle. Anna hänen huomata, että ajattelet häntä.