Durban Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Durban është shtëpia e Plazhit Golden Mile dhe disa llojeve lulesh. Klima e nxehtë është ideale për rritjen e trëndafilave, zambakëve dhe margaritarëve afrikan. Agapantusët e gjatë blu e të bardhë janë një pamje e jashtëzakonshme. Poashtu mund të gjenden edhe gerberat shumëngjyrëshe duke lulëzuar në Durban.
Mjaft Më Kritikove
USD 83.81

Mjaft Më Kritikove

Lulediell dhe orkide

Fitore
USD 83.81

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Vdes për ty
USD 130.75

Vdes për ty

Trëndafila

INFOINFOINFO
Frymëzim
USD 130.75

Frymëzim

6 Zambakë , 6 trëndafila dhe gipsofila

E këndshme
USD 117.34

E këndshme

Luledielli , trëndafila dhe orkide

Kotësi
USD 117.34

Kotësi

Zambakë , karafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Më Duaj Më Tepër
USD 83.81

Më Duaj Më Tepër

Zambakë, gerbera , karafila dhe livande

Rehati
USD 130.75

Rehati

Zambakë, karafila , orkide , gerbera

Qejf
USD 130.75

Qejf

Orkide , trëndafila, gerbera , karafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Entuziaste
USD 83.81

Entuziaste

Trëndafila

Gazmore
USD 83.81

Gazmore

Gerbera , trëndafila , zambakë

Hutim
USD 130.75

Hutim

Zambakë, trëndafila, luledielli, livande dhe karafila

INFOINFOINFO
Thjeshtësi Magjepsëse
USD 83.81

Thjeshtësi Magjepsëse

3 Zambakë , trëndafila , gerbera , lule dragoi dhe statice

Fyerje
USD 130.75

Fyerje

Trëndafila, karafila, zambakë dhe gipsofila

E paharrueshme
USD 83.81

E paharrueshme

6 Trëndafila dhe lule të vogla

INFOINFOINFO
Bukuri e Qëndrueshme
USD 83.81

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Përqafime
USD 93.87

Përqafime

Trëndafila dhe gipsofila

Lavdi
USD 83.81

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Durban. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Durban kohët e fundit : -