Kejp Toun Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Ka disa atraksione në Cape Town përfshirë këtu edhe kopshtet botanike. Në këto kopshte mund të gjenden shumë lloje të luleve vendase dhe të importuara. Në kopshte mund të gjenden edhe lulet unike të Mbretit Protea së bashku me disa lloje të tërndafilave hibrid dhe atyre të çajit. Jaseminët, orkidetë e madje edhe tulipanët holandez mund të shihen duke lulëzuar në Cape Town.
Mjaft Më Kritikove
USD 81.68

Mjaft Më Kritikove

Lulediell dhe orkide

Joshje
USD 91.48

Joshje

12 Trëndafila

Kujtime Të Hirshme
USD 81.68

Kujtime Të Hirshme

Karafila, zambakë dhe lule delfin

INFOINFOINFO
Fitore
USD 81.68

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Nënshtrim
USD 127.42

Nënshtrim

24 Trëndafila

E këndshme
USD 114.35

E këndshme

Luledielli , trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Rehati
USD 127.42

Rehati

Zambakë, karafila , orkide , gerbera

Puthje
USD 114.35

Puthje

24 Trëndafila dhe gipsofila

Gazmore
USD 81.68

Gazmore

Gerbera , trëndafila , zambakë

INFOINFOINFO
Zonjë e Bukur
USD 81.68

Zonjë e Bukur

Trëndafila dhe karafila

Hutim
USD 127.42

Hutim

Zambakë, trëndafila, luledielli, livande dhe karafila

Thjeshtësi Magjepsëse
USD 81.68

Thjeshtësi Magjepsëse

3 Zambakë , trëndafila , gerbera , lule dragoi dhe statice

INFOINFOINFO
Bukuri e Qëndrueshme
USD 81.68

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Lavdi
USD 81.68

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Lavdi
USD 81.68

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Hutim
USD 127.42

Hutim

Zambakë, trëndafila, luledielli, livande dhe karafila

Magjepsje
USD 81.68

Magjepsje

Zambakë , trëndafila, gerbera, karafila dhe orkide

Misterioze
USD 91.48

Misterioze

12 Trëndafila

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Kejp Toun. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Kejp Toun kohët e fundit : -