Pretoria Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Pretoria është shtëpia e kopshteve botanike me të njëjtin emër ku rriten shumë lloje lulesh. I njohur për kërkimet e veta mbi jakarandat poashtu mund të gjenden edhe disa lloje të luleve të egra shumëngjyrëshe. Margaritarët dhe gerberat poashtu janë një pamje e zakonshme. Mund të gjenden edhe karanfilat e zambakë të egër duke u rritur në Pretoria.
Mjaft Më Kritikove
USD 80.96

Mjaft Më Kritikove

Lulediell dhe orkide

Fitore
USD 80.96

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

E këndshme
USD 113.34

E këndshme

Luledielli , trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Rehati
USD 126.30

Rehati

Zambakë, karafila , orkide , gerbera

Frymëzim
USD 126.30

Frymëzim

6 Zambakë , 6 trëndafila dhe gipsofila

Arratisu Me Mua
USD 80.96

Arratisu Me Mua

Trëndafila

INFOINFOINFO
Guximtare
USD 126.30

Guximtare

Gerbera , trëndafila dhe zambakë

Gazmore
USD 80.96

Gazmore

Gerbera , trëndafila , zambakë

E re
USD 80.96

E re

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Hutim
USD 126.30

Hutim

Zambakë, trëndafila, luledielli, livande dhe karafila

Thjeshtësi Magjepsëse
USD 80.96

Thjeshtësi Magjepsëse

3 Zambakë , trëndafila , gerbera , lule dragoi dhe statice

Bukuri e Qëndrueshme
USD 80.96

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

INFOINFOINFO
Ndjenja Të Ngrohta
USD 90.67

Ndjenja Të Ngrohta

Zambakë dhe trëndafila

E dhimbsur
USD 80.96

E dhimbsur

Trëndafila dhe gipsofila

Mikpritje
USD 113.34

Mikpritje

Trëndafila, zambakë, trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Thjeshtësi Magjepsëse
USD 80.96

Thjeshtësi Magjepsëse

3 Zambakë , trëndafila , gerbera , lule dragoi dhe statice

Lavdi
USD 80.96

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Urime
USD 113.34

Urime

Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Top