Algjeri Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Modesti
USD 112.26

Modesti

8 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

Dashuria e Gruas
USD 112.26

Dashuria e Gruas

6 Trëndafila dhe gipsofila

Jetë e Lumtur
USD 132.07

Jetë e Lumtur

Zambakë dhe karafila

Ego
USD 112.26

Ego

Trëndafila, karafila dhe gipsofila

INFOINFOINFOINFO
Magjepsje
USD 112.26

Magjepsje

Zambakë , trëndafila, gerbera, karafila dhe orkide

Falënderim
USD 183.57

Falënderim

Zambakë, trëndafila, gerbera dhe karafila

Qëndrueshmëri
USD 132.07

Qëndrueshmëri

4 zambakë dhe 7 trëndafila

Bukuri Shpirtërore
USD 183.57

Bukuri Shpirtërore

12 Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFOINFO
Shpirtmirësi e Përkryer
USD 112.26

Shpirtmirësi e Përkryer

9 trëndafila dhe gipsofila

Ashpërsi
USD 112.26

Ashpërsi

Trëndafila dhe gladiola

Hutim
USD 183.57

Hutim

Zambakë, trëndafila, luledielli, livande dhe karafila

Thjeshtësi Magjepsëse
USD 112.26

Thjeshtësi Magjepsëse

3 Zambakë , trëndafila , gerbera , lule dragoi dhe statice

INFOINFOINFOINFO
Vetmi
USD 157.16

Vetmi

Orkide , zambakë , karafila

E shijshme
USD 157.16

E shijshme

Zambakë dhe trëndafila

Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 183.57

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

Bashkim
USD 157.16

Bashkim

24 trëndafila

INFOINFOINFOINFO