Jedah Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Jeddah është një qytet antik i cili ndodhet në afërsi të Detit të Kuq. Kjo është një përparësi kur bëhet fjalë për rritjen e bimëve dhe luleve. Disa nga lulet që mund të gjenden në këtë zonë janë irisët dhe lulet e misrit blu. Livandot, lult e diellit dhe hudhrat lulëzuese poashtu mund të shihen në këtë qytet.
Thashethemëse
USD 180.77

Thashethemëse

72 Trëndafila

Dhuromë Një Buzëqeshje
USD 100.43

Dhuromë Një Buzëqeshje

9 trëndafila dhe gipsofila

Bukuri Pa Ndjenja
USD 116.50

Bukuri Pa Ndjenja

Zambak, karafila , trëndafila dhe gerbera

INFOINFOINFO
Joshje e Gjatë
USD 140.59

Joshje e Gjatë

Trëndafila dhe orkide

Dashuri ngurruese
USD 100.43

Dashuri ngurruese

12 Trëndafila

Respekt
USD 140.59

Respekt

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Të Dua Ende
USD 100.43

Të Dua Ende

5 trëndafila dhe gipsofila

Shpresë
USD 100.43

Shpresë

Gerbera

Guximtare
USD 162.02

Guximtare

Gerbera , trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Lavdi
USD 100.43

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Rehati
USD 162.02

Rehati

Zambakë, karafila , orkide , gerbera

Shëndet i Mirë
USD 116.50

Shëndet i Mirë

Gerbera , trëndafila , karafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Hutim
USD 162.02

Hutim

Zambakë, trëndafila, luledielli, livande dhe karafila

Fyerje
USD 162.02

Fyerje

Trëndafila, karafila, zambakë dhe gipsofila

Nënshtrim
USD 162.02

Nënshtrim

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Puthje
USD 140.59

Puthje

24 Trëndafila dhe gipsofila

Fitore
USD 100.43

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Delikate
USD 100.43

Delikate

12 Trëndafila

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Jedah. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Jedah kohët e fundit : -