Chat with us, powered by LiveChat

Medina Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Medina është një qytet i madhë kosmopolitan i cili konsideron se lulet janë një pjesë e rëndësihme e kulturës së tij. Disa nga lulet që mund të gjenden në këtë “qytet të shenjtë” përfshijnë trëndafilat dhe zambakët aromatik. Livandoja shpesh dhurohet për ditëlindje së bashku me lulet e diellit dhe irisët në ngjyrë të zezë.

Nënshtrim
USD 160.70

Nënshtrim

24 Trëndafila

Bukuri e Ndjeshme
USD 99.61

Bukuri e Ndjeshme

Trëndafila dhe karafila

Besnike
USD 139.45

Besnike

12 Trëndafila, zambakë , viburnum , margarita , karafila dhe statice

INFOINFOINFO
Gjithnjë besnike
USD 115.55

Gjithnjë besnike

Trëndafila, zambakë, gerbera, statice dhe gipsofila

Kujtime Të Hirshme
USD 99.61

Kujtime Të Hirshme

Karafila, zambakë dhe lule delfin

Jeta Është e Ëmbël
USD 160.70

Jeta Është e Ëmbël

5 zambakë, karafila, trëndafila, gerbera, dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Lavdi
USD 99.61

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Qëndrueshmëri
USD 115.55

Qëndrueshmëri

4 zambakë dhe 7 trëndafila

E re
USD 99.61

E re

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Dëshirë
USD 160.70

Dëshirë

12 Trëndafila dhe zambakë

Rini
USD 99.61

Rini

Trëndafila dhe karafila

Bashkim
USD 139.45

Bashkim

24 trëndafila

INFOINFOINFO