Riad Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Riadi është kryeqyteti i Arabisë Saudite dhe është shtëpia e disa lloje lulesh. Në sajë të disa projekteve madhore irriguese ky qytet në shkretëtirë është gjithmonë në lulëzim. Së bashku me disa lloje trëndafilash, mund të shihen edhe shkurret me lantana dhe bouganvilje. Lulet e verdha dhe portokalli të Krenarisë së Barbadosit poashtu mund të gjenden në qytet.
Bukuri Pa Ndjenja
USD 116.58

Bukuri Pa Ndjenja

Zambak, karafila , trëndafila dhe gerbera

Bukuri e Qëndrueshme
USD 100.50

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Respekt
USD 140.69

Respekt

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Të Dua Ende
USD 100.50

Të Dua Ende

5 trëndafila dhe gipsofila

Bukuri Tekanjoze
USD 100.50

Bukuri Tekanjoze

Trëndafila dhe gipsofila

Dhuromë Një Buzëqeshje
USD 100.50

Dhuromë Një Buzëqeshje

9 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Guximtare
USD 162.13

Guximtare

Gerbera , trëndafila dhe zambakë

Zonjë e Bukur
USD 100.50

Zonjë e Bukur

Trëndafila dhe karafila

Lavdi
USD 100.50

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Hutim
USD 162.13

Hutim

Zambakë, trëndafila, luledielli, livande dhe karafila

Puthje
USD 140.69

Puthje

24 Trëndafila dhe gipsofila

Delikate
USD 100.50

Delikate

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Dashuri e Braktisur
USD 162.13

Dashuri e Braktisur

Trëndafila, zambakë dhe orkide

Jetë e Lumtur
USD 116.58

Jetë e Lumtur

Zambakë dhe karafila

Imagjinatë
USD 100.50

Imagjinatë

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Guximtare
USD 162.13

Guximtare

Gerbera , trëndafila dhe zambakë

Pafajësi
USD 162.13

Pafajësi

24 Trëndafila dhe margarita

Buzëqeshëse
USD 100.50

Buzëqeshëse

Trëndafila

INFOINFOINFO
Top