Sulltanah Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Qyteti i zhurmshëm i Sultanah dikur ka qenë një qytet i vogël në shkretëtirë. Kur në shkretëtirë bie pak shi qyteti rrethohet me ngjyra spektakolare. Irisët e egër, margaritarët dhe lulet e mentës lulëzojnë. Poashtu mund të shihen trëndafilat, zambakët dhe jaseminët ngjitës të cilët rriten në kopshtet e Sultanah.
Joshje e Gjatë
USD 141.10

Joshje e Gjatë

Trëndafila dhe orkide

Bukuri Pa Ndjenja
USD 116.92

Bukuri Pa Ndjenja

Zambak, karafila , trëndafila dhe gerbera

Optimizëm
USD 100.79

Optimizëm

12 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Plot Shkëlqim
USD 100.79

Plot Shkëlqim

Trëndafila

Shëndet i Mirë
USD 116.92

Shëndet i Mirë

Gerbera , trëndafila , karafila dhe zambakë

Respekt
USD 141.10

Respekt

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Të Dua Ende
USD 100.79

Të Dua Ende

5 trëndafila dhe gipsofila

Dhuromë Një Buzëqeshje
USD 100.79

Dhuromë Një Buzëqeshje

9 trëndafila dhe gipsofila

Guximtare
USD 162.61

Guximtare

Gerbera , trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Lavdi
USD 100.79

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Përulësi
USD 100.79

Përulësi

Trëndafila dhe karafila

Të Përkas Ty
USD 116.92

Të Përkas Ty

3 Gerbera , karafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Hutim
USD 162.61

Hutim

Zambakë, trëndafila, luledielli, livande dhe karafila

Elegancë
USD 100.79

Elegancë

Gerbera , karafila dhe trëndafila

E shijshme
USD 141.10

E shijshme

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Puthje
USD 141.10

Puthje

24 Trëndafila dhe gipsofila

E mrekullueshme
USD 141.10

E mrekullueshme

12 Trëndafila dhe zambakë

Delikate
USD 100.79

Delikate

12 Trëndafila

INFOINFOINFO