Mendoza Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Mendoza është një qytet popullor në çdo turne argjentinas dhe kjo kryesisht për shkak të përqendrimit të madh të trëndafila vendas dhe të eksportuar të cilat mund të gjenden në kopshtet publike dhe private. Aroma e orkideve dhe zambakëve e mbush ajrin poashtu. Ngjyrat e ndritshme të margaritarëve dhe krizantemave i bën të gjithë të buzëqeshin.
Meritë
USD 91.98

Meritë

3 Zambakë , trëndafila dhe karafila

Kujtime Të Hirshme
USD 73.58

Kujtime Të Hirshme

Karafila, zambakë dhe lule delfin

Nënshtrim
USD 127.55

Nënshtrim

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
E re
USD 73.58

E re

Zambakë dhe trëndafila

E butë
USD 103.02

E butë

24 Trëndafila dhe jargavan

Luks
USD 73.58

Luks

Trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Lidhjet e Dhembshurisë
USD 73.58

Lidhjet e Dhembshurisë

9 trëndafila

Karakter
USD 132.45

Karakter

Trëndafila, gipsofila

Dashuri e Ftohtë
USD 73.58

Dashuri e Ftohtë

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Gazmore
USD 73.58

Gazmore

Gerbera , trëndafila , zambakë

Përqafime
USD 91.98

Përqafime

Trëndafila dhe gipsofila

Gjithnjë besnike
USD 91.98

Gjithnjë besnike

Trëndafila, zambakë, gerbera, statice dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Urime
USD 103.02

Urime

Trëndafila dhe orkide

Dhuromë Një Buzëqeshje
USD 73.58

Dhuromë Një Buzëqeshje

9 trëndafila dhe gipsofila

Krenare
USD 73.58

Krenare

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Rehati
USD 127.55

Rehati

Zambakë, karafila , orkide , gerbera

Unitet
USD 91.98

Unitet

2 Zambakë dhe karafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 127.55

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Top