Rosario Dërgim Lulesh (Luleshitës)

I njohur si "qyteti i gjelbër" banorët e Rosario janë krenarë për parqet dhe kopshtet e tyre të cilët duket se janë duke lulëzuar gjatë gjithë vitit. Karanfilat e mëdhenjë dhe të vegjël janë lule popullore në këtë zonë, së bashku me disa varieteteve të krizantemave me ngjyra të ndezura. Përgjatë lumit vizitorët mund të gjejnë irisë shumëngjyrësh të cilët lulëzojnë në pranverë.
Modesti
USD 49.97

Modesti

8 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

Pritshmëri
USD 49.97

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

Dashuria e përgjegjshme
USD 49.97

Dashuria e përgjegjshme

Trëndafila, zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO
Kthjelltësi
USD 49.97

Kthjelltësi

8 trëndafila

Magjepsje
USD 49.97

Magjepsje

Zambakë , trëndafila, gerbera, karafila dhe orkide

Optimizëm
USD 54.13

Optimizëm

12 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Dhuromë Një Buzëqeshje
USD 49.97

Dhuromë Një Buzëqeshje

9 trëndafila dhe gipsofila

E butë
USD 69.96

E butë

24 Trëndafila dhe jargavan

Fyerje
USD 97.72

Fyerje

Trëndafila, karafila, zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Dashuria e Gruas
USD 49.97

Dashuria e Gruas

6 Trëndafila dhe gipsofila

Fillimi i Miqësisë
USD 69.96

Fillimi i Miqësisë

Trëndafila , orkide dhe gipsofila

Puthje
USD 69.96

Puthje

24 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Përjetësi
USD 69.96

Përjetësi

Zambakë, trëndafila, gerbera , orkide dhe karafila

Dashuri ngurruese
USD 54.13

Dashuri ngurruese

12 Trëndafila

Gjithnjë besnike
USD 70.79

Gjithnjë besnike

Trëndafila, zambakë, gerbera, statice dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Pajtim
USD 97.72

Pajtim

7 Trëndafila, gerbera , karafila , zambakë dhe orkide

Respekt
USD 69.96

Respekt

24 Trëndafila

Rrezikshmërisht e Dashuruar
USD 97.72

Rrezikshmërisht e Dashuruar

12 Trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Rosario. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Rosario kohët e fundit : -