Chat with us, powered by LiveChat

San Miguel de Tukuman Dërgim Lulesh (Luleshitës)

I njohur për rëndësinë e vet historike dhe lulet shumëngjyrëshe qyteti i San Miguel Tucuman është shtëpia e disa llojeve të trëndafilave, së bashku me zambakë dhe orkide. Margaritarët gjithashtu mund të gjenden në qytet, së bashku me karafilat rozë, të verdhë dhe të kuq. Vizitorët mund të shikojnë edhe një orë mahnitëse të krijuar vetëm nga lulet.

Lartësi
USD 117.73

Lartësi

24 Trëndafila dhe gipsofila

Modesti
USD 73.47

Modesti

8 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

Shëndet i Mirë
USD 56.51

Shëndet i Mirë

Gerbera , trëndafila , karafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Shije e Mirë
USD 73.47

Shije e Mirë

Trëndafila , sumbulla dhe karafila

Paqe
USD 65.93

Paqe

12 Trëndafila dhe gipsofila

Përshtypje Që Zgjat
USD 73.47

Përshtypje Që Zgjat

Zambakë, orkide, gerbera dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Përulësi
USD 56.51

Përulësi

Trëndafila dhe karafila

Thellësisht e Dashuruar
USD 65.93

Thellësisht e Dashuruar

Trëndafila dhe shqopa

Moderne
USD 56.51

Moderne

Gerbera , zambakë dhe margarita

INFOINFOINFO
E shijshme
USD 73.47

E shijshme

Zambakë dhe trëndafila

Përsosmëri
USD 53.37

Përsosmëri

6 Trëndafila

Bukuri madhështore
USD 56.51

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

INFOINFOINFO