Jerevan Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Fillimi i Miqësisë
USD 73.49

Fillimi i Miqësisë

Trëndafila , orkide dhe gipsofila

Elegancë
USD 52.49

Elegancë

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Optimizëm
USD 65.95

Optimizëm

12 Trëndafila dhe gipsofila

Mbyllje Hesapi
USD 72.69

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

INFOINFOINFOINFO
Hijeshi e Pjekur
USD 52.49

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 100.41

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

Luks
USD 52.49

Luks

Trëndafila dhe zambakë

Mbrojtje
USD 72.69

Mbrojtje

Zambakë, trëndafila , orkide dhe livande

INFOINFOINFOINFO
Kujtime Të Hirshme
USD 52.49

Kujtime Të Hirshme

Karafila, zambakë dhe lule delfin

Shije e Mirë
USD 100.41

Shije e Mirë

Trëndafila , sumbulla dhe karafila

Dashuria e Gruas
USD 52.49

Dashuria e Gruas

6 Trëndafila dhe gipsofila

Buzëqeshëse
USD 52.49

Buzëqeshëse

Trëndafila

INFOINFOINFOINFO
Bukuri Pa Ndjenja
USD 72.69

Bukuri Pa Ndjenja

Zambak, karafila , trëndafila dhe gerbera

Paç Fat
USD 65.95

Paç Fat

12 Trëndafila

Përulësi e Këndshme
USD 52.49

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

Magjepsje
USD 52.49

Magjepsje

Zambakë , trëndafila, gerbera, karafila dhe orkide

INFOINFOINFOINFO