Adelaide Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Adelaide krenohet me bimët dhe lulet spektakolare që mund të gjenden duke lulëzuar në të gjithë qytetin. Kaçubet e bukura e të të gjitha formave janë një pamje e zakonshme, së bashku me shtretërit shumëngjyrësh të luleve. Një shumëllojshmëri e trëndafilave dhe krizantemave shpesh mund të shihen duke lulëzuar, së bashku me margaritarët shumëngjyrësh, gladiolat e larta dhe zhabinët në fillim të pranverës.
Përsosmëri
USD 106.28

Përsosmëri

6 Trëndafila

Pranim Dashurie
USD 106.28

Pranim Dashurie

Trëndafila

Strehim
USD 175.36

Strehim

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Fisnike
USD 106.28

Fisnike

Zambakë dhe gipsofila

Puthje
USD 148.79

Puthje

24 Trëndafila dhe gipsofila

Mashtrim
USD 106.28

Mashtrim

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Gazmore
USD 106.28

Gazmore

Gerbera , trëndafila , zambakë

Bukuri Tekanjoze
USD 106.28

Bukuri Tekanjoze

Trëndafila dhe gipsofila

Imagjinatë
USD 106.28

Imagjinatë

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
E shijshme
USD 148.79

E shijshme

Zambakë dhe trëndafila

Gjithnjë besnike
USD 126.20

Gjithnjë besnike

Trëndafila, zambakë, gerbera, statice dhe gipsofila

Pavdekshmëri
USD 106.28

Pavdekshmëri

Karafila, trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Rrezikshmërisht e Dashuruar
USD 175.36

Rrezikshmërisht e Dashuruar

12 Trëndafila dhe zambakë

Elegancë
USD 106.28

Elegancë

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Mirënjohje
USD 106.28

Mirënjohje

10 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Të Dua Ende
USD 106.28

Të Dua Ende

5 trëndafila dhe gipsofila

Joshje Sekrete
USD 126.20

Joshje Sekrete

Zambakë, trëndafila , karafila , gipsofila

Joshje
USD 126.20

Joshje

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Top