Brisbane Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Brisbane mund të jetë një qytet kozmopolit, por është edhe shtëpia e disa hapësirave të gjelbra, ku vizitorët mund të gjejnë një shumëllojshmëri të luleve vendase në lulëzim. Së bashku me trëndafilat dhe zambakët, ju gjithashtu mund të gjeni edhe karafilë, krizantema dhe margaritarë të cilët lulëzojnë përgjatë rrugëve të kopshteve. Lule tjera të preferuara në këtë zonë janë edhe lulja gojujk apo koreopsis të cilat mund të shihen duke lulëzuar në pranverë.
Guximtare
USD 260.44

Guximtare

Gerbera , trëndafila dhe zambakë

Respekt
USD 220.98

Respekt

24 Trëndafila

Mbyllje Hesapi
USD 187.44

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO
Virtyt
USD 157.84

Virtyt

Zambakë, trëndafila, garbera , karafila dhe orkide

Kujtime Të Hirshme
USD 157.84

Kujtime Të Hirshme

Karafila, zambakë dhe lule delfin

Mahnitëse
USD 236.76

Mahnitëse

Trëndafila

INFOINFOINFO
Dashuri e pa shkëmbyer
USD 220.98

Dashuri e pa shkëmbyer

Zambakë, karafila, trëndafila, gipsofila

Moderne
USD 157.84

Moderne

Gerbera , zambakë dhe margarita

Të Përkas Ty
USD 187.44

Të Përkas Ty

3 Gerbera , karafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Dashuria e Gruas
USD 157.84

Dashuria e Gruas

6 Trëndafila dhe gipsofila

E dhimbsur
USD 157.84

E dhimbsur

Trëndafila dhe gipsofila

Zonjë Zemërbardhë
USD 157.84

Zonjë Zemërbardhë

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Lavdi
USD 157.84

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Shikim i Shpejtë
USD 260.44

Shikim i Shpejtë

24 Trëndafila

Hijeshi e Pjekur
USD 157.84

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

INFOINFOINFO
Imagjinatë
USD 157.84

Imagjinatë

12 Trëndafila

Joshje Sekrete
USD 187.44

Joshje Sekrete

Zambakë, trëndafila , karafila , gipsofila

Bukuri Shpirtërore
USD 260.44

Bukuri Shpirtërore

12 Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Top