Darvin Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Darwin është porta për në Parkun Kakadu National, më i madhi në Australi. Mindil Beach gjendet po ashtu këtu, së bashku me Parku Charles Darwin National Park, ku jetojnë breshkat e mëdha si dhe insektet pickuese. Parku Bicentennial ka shumë kopshte dhe memoriale të luftës që nderojnë forcat e armatosuar të Australisë. Këtu rriten palmat mbretëreshë dhe sago si dhe shkurret e kuqe bottlebrush, ndërsa myrtles crepet që shtrihen përgjatë shtigjeve janë të bukura kur lulëzojnë. Parku Homes Jungle është shtëpia e shumë kafshëve dhe bimëve vendase. Veshët e elefantit, anthuriumet, fieri dantellë, gjethet ti dhe madje edhe disa lloje të orkidave mund të gjenden në këtë park. Edhe në qytet lulet janë të njohura, ku trëndafilat, azaleatë dhe agapanthuset janë një pamje e zakonshme.
Hare e ardhshme
USD 64.57

Hare e ardhshme

7 Trëndafila

Gazmore
USD 64.57

Gazmore

Gerbera , trëndafila , zambakë

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 116.22

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Dëshirë
USD 116.22

Dëshirë

12 Trëndafila dhe zambakë

Falënderim
USD 116.22

Falënderim

Zambakë, trëndafila, gerbera dhe karafila

Admirim i Fshehtë
USD 116.22

Admirim i Fshehtë

12 trëndafila dhe trëndafila të vegjël

INFOINFOINFO
Rrezikojmë
USD 64.57

Rrezikojmë

Karafila , sumbulla dhe statice

Joshëse
USD 64.57

Joshëse

12 Trëndafila dhe karafila

Kthjelltësi
USD 64.57

Kthjelltësi

8 trëndafila

INFOINFOINFO
Meritë
USD 83.94

Meritë

3 Zambakë , trëndafila dhe karafila

Paç Fat
USD 77.48

Paç Fat

12 Trëndafila

Bukuri madhështore
USD 64.57

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

INFOINFOINFO
Shpresë
USD 64.57

Shpresë

Gerbera

Bukuri e Qëndrueshme
USD 77.48

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Tërheqje
USD 116.22

Tërheqje

Trëndafila, karafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Bashkim
USD 90.39

Bashkim

24 trëndafila

Moderne
USD 64.57

Moderne

Gerbera , zambakë dhe margarita

Hijeshi e Pjekur
USD 64.57

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

INFOINFOINFO
Top