Dubbo Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Ego
USD 69.32

Ego

Trëndafila, karafila dhe gipsofila

Pajtim
USD 124.78

Pajtim

7 Trëndafila, gerbera , karafila , zambakë dhe orkide

Hutim
USD 124.78

Hutim

Zambakë, trëndafila, luledielli, livande dhe karafila

INFOINFOINFO
Tërheqje
USD 124.78

Tërheqje

Trëndafila, karafila dhe orkide

Urime
USD 97.05

Urime

Trëndafila dhe orkide

Festim
USD 124.78

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Kotësi
USD 97.05

Kotësi

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Fillimi i Miqësisë
USD 97.05

Fillimi i Miqësisë

Trëndafila , orkide dhe gipsofila

Madhështore
USD 124.78

Madhështore

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Hijeshi e Pjekur
USD 69.32

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 124.78

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

Zonjë e Bukur
USD 69.32

Zonjë e Bukur

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO