Gold Kost Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Gold Coast ka një ritëm më të ngadaltë se metropolitani i afërt Brisbane, por këtu ka shumë gjëra për t’i bërë njerëzit. Sea World dhe parqet e tjera tematike gjenden këtu dhe Lamington National Park ofron hiking të mrekullueshëm. Këtu mund të gjendjen bimë të rralla, siç është pema dorrigo waratah, së bashku me fierin e zakonshëm, palmat, lafshën gjeldeti dhe veshët e elefantit. Parku Coombabah Lake Conservation është i mbushur me lule të egra, Parku Burleigh Head National ofron pamje të mrekullueshme të vijës bregdetare dhe në Parkun Tamborine Mountain National lulëzon në pranverë dhe verë lulja Tibouchina urvilleana. Lulet e tjera të zakonshme në Gold Coat janë alliumet, agapanthuset, margaritarët, suzanet sy kafe dhe luledielli. Disa kopshte rrisin hudhrën e shoqërisë dhe disa të tjera mund të rrisin verbenën, lulen batanije dhe hibiskusin. Shkurret bottlebrush janë duke u bërë të njohura gjithashtu.
Hare e ardhshme
USD 66.55

Hare e ardhshme

7 Trëndafila

Mikpritje
USD 93.17

Mikpritje

Trëndafila, zambakë, trëndafila dhe gipsofila

Forcë
USD 86.51

Forcë

9 Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 119.79

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Falënderim
USD 119.79

Falënderim

Zambakë, trëndafila, gerbera dhe karafila

Dashuri Për Natyrën
USD 93.17

Dashuri Për Natyrën

16 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Bukuri Shpirtërore
USD 119.79

Bukuri Shpirtërore

12 Trëndafila dhe orkide

Bukuri e Ndjeshme
USD 66.55

Bukuri e Ndjeshme

Trëndafila dhe karafila

Kthjelltësi
USD 66.55

Kthjelltësi

8 trëndafila

INFOINFOINFO
Unitet
USD 86.51

Unitet

2 Zambakë dhe karafila

Meritë
USD 86.51

Meritë

3 Zambakë , trëndafila dhe karafila

Paç Fat
USD 79.86

Paç Fat

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Dashuri e Ftohtë
USD 66.55

Dashuri e Ftohtë

Zambakë dhe trëndafila

Bukuri madhështore
USD 66.55

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

Zonjë Zemërbardhë
USD 66.55

Zonjë Zemërbardhë

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Faleminderit Për Miqësinë Tënde
USD 86.51

Faleminderit Për Miqësinë Tënde

12 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

Shpresë
USD 66.55

Shpresë

Gerbera

Qëndrueshmëri
USD 86.51

Qëndrueshmëri

4 zambakë dhe 7 trëndafila

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Gold Kost. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Gold Kost kohët e fundit : -