Hobart Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Hobart është një destinacion turistik në Tasmania. Ka shumë atraksione historike siç janë teatrot, muzetë, galeritë, dyqanet dhe restaurantet. Ai gjithashtu ka disa parqe dhe kopshte. Kopshtet Royal Tasmanian Botanical Gardens kanë shumë lule vendase dhe të importuara. Pellgjet me zambakë dhe kopshti me çajin japonez janë shumë të njohur, ndërsa pemët panje janë të bukura në vjeshtë. Kopshtet e planifikuara rrisin marigolde, larkspur, digitalis dhe penta. Një prej serrave ka shumë varietete të bromeliadës. Shtëpia e Parlamentit ka dizajnuar me kujdes kopshtet sezonale, me krizantemat në vjeshtë dhe tulipanët në pranverë. Trëndafilat janë të njohur në qytet, siç janë edhe begoniat, amarilisi dhe agapanthusi gjigant.
Hare e ardhshme
USD 67.22

Hare e ardhshme

7 Trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 120.99

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Falënderim
USD 120.99

Falënderim

Zambakë, trëndafila, gerbera dhe karafila

INFOINFOINFO
Vdes për ty
USD 120.99

Vdes për ty

Trëndafila

Kthjelltësi
USD 67.22

Kthjelltësi

8 trëndafila

Meritë
USD 87.38

Meritë

3 Zambakë , trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Vetmi
USD 94.10

Vetmi

Orkide , zambakë , karafila

Festim
USD 120.99

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Bukuri madhështore
USD 67.22

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

INFOINFOINFO
Shpresë
USD 67.22

Shpresë

Gerbera

Respekt
USD 94.10

Respekt

24 Trëndafila

Moderne
USD 67.22

Moderne

Gerbera , zambakë dhe margarita

INFOINFOINFO
Të Dua Ende
USD 67.22

Të Dua Ende

5 trëndafila dhe gipsofila

Frymëzim
USD 120.99

Frymëzim

6 Zambakë , 6 trëndafila dhe gipsofila

Përkryerje
USD 94.10

Përkryerje

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Joshje e Gjatë
USD 94.10

Joshje e Gjatë

Trëndafila dhe orkide

Kotësi
USD 94.10

Kotësi

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Origjinale
USD 94.10

Origjinale

12 Zambakë

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Hobart. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Hobart kohët e fundit : -