Kanbera Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Kanbera është një parajsë e të dashuruarve të natyrës, dhe shtëpia e një shumëllojshmërie të bimëve dhe luleve vendase. Zambakët e gurëve të forte dhe orkidetë delicate shaken kudo, së bashku me tuplianë e krokuse në pranverë. Zonat e lagështa pyllore janë shtëpia e oncidiumëve elegantë të bardhë e të verdhë.
Hare e ardhshme
USD 64.76

Hare e ardhshme

7 Trëndafila

Ego
USD 64.76

Ego

Trëndafila, karafila dhe gipsofila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 116.56

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Falënderim
USD 116.56

Falënderim

Zambakë, trëndafila, gerbera dhe karafila

Nënshtrim
USD 116.56

Nënshtrim

24 Trëndafila

Fisnike
USD 64.76

Fisnike

Zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
E mrekullueshme
USD 90.66

E mrekullueshme

12 Trëndafila dhe zambakë

Dashuria e Gruas
USD 64.76

Dashuria e Gruas

6 Trëndafila dhe gipsofila

Pranim Dashurie
USD 64.76

Pranim Dashurie

Trëndafila

INFOINFOINFO
Dhuromë Një Buzëqeshje
USD 64.76

Dhuromë Një Buzëqeshje

9 trëndafila dhe gipsofila

Kthjelltësi
USD 64.76

Kthjelltësi

8 trëndafila

Meritë
USD 84.18

Meritë

3 Zambakë , trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Joshje e Gjatë
USD 90.66

Joshje e Gjatë

Trëndafila dhe orkide

Bukuri madhështore
USD 64.76

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

Shpresë
USD 64.76

Shpresë

Gerbera

INFOINFOINFO
Gjithnjë besnike
USD 84.18

Gjithnjë besnike

Trëndafila, zambakë, gerbera, statice dhe gipsofila

Rrezikshmërisht e Dashuruar
USD 116.56

Rrezikshmërisht e Dashuruar

12 Trëndafila dhe zambakë

Moderne
USD 64.76

Moderne

Gerbera , zambakë dhe margarita

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Kanbera. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Kanbera kohët e fundit : -