New Baby


Bukuri madhështore
USD 71.77

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

Durim
USD 71.77

Durim

Trëndafila, zambakë , karafila , lule bretkosë

E ëmbël
USD 71.77

E ëmbël

Buqetë me 6 trëndafila dhe margarita

INFOINFOINFO
Shpresë
USD 71.77

Shpresë

Gerbera

Faleminderit Për Miqësinë Tënde
USD 93.30

Faleminderit Për Miqësinë Tënde

12 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

Mjaft Më Kritikove
USD 71.77

Mjaft Më Kritikove

Lulediell dhe orkide

INFOINFOINFO
Kujdesi Amënor
USD 100.47

Kujdesi Amënor

6 Trëndafila , orkide dhe karafila

Vetmi
USD 100.47

Vetmi

Orkide , zambakë , karafila

Bukuri e Ndjeshme
USD 71.77

Bukuri e Ndjeshme

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Falënderim
USD 129.18

Falënderim

Zambakë, trëndafila, gerbera dhe karafila

Mikpritje
USD 100.47

Mikpritje

Trëndafila, zambakë, trëndafila dhe gipsofila

Karakter
USD 107.65

Karakter

Trëndafila, gipsofila

INFOINFOINFO
Flirtim
USD 71.77

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

Dhuromë Një Buzëqeshje
USD 71.77

Dhuromë Një Buzëqeshje

9 trëndafila dhe gipsofila

Joshje Sekrete
USD 93.30

Joshje Sekrete

Zambakë, trëndafila , karafila , gipsofila

INFOINFOINFO
Fitore
USD 71.77

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Madhështore
USD 129.18

Madhështore

Zambakë dhe trëndafila

Martesë e Lumtur
USD 129.18

Martesë e Lumtur

Zambakë, orkide, karafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Përkryerje
USD 100.47

Përkryerje

24 Trëndafila

Forcë
USD 93.30

Forcë

9 Trëndafila dhe karafila

Joshje
USD 93.30

Joshje

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Paç Fat
USD 86.12

Paç Fat

12 Trëndafila

Fisnike
USD 71.77

Fisnike

Zambakë dhe gipsofila

Dashuri e pa shkëmbyer
USD 100.47

Dashuri e pa shkëmbyer

Zambakë, karafila, trëndafila, gipsofila

INFOINFOINFO
Top