Logan Siti Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Logan City ka shumë atraksione për vendasit dhe vizitorët, siç është Streha e Koalave dhe disa muze dhe qendra tregtare. Këtu ka edhe disa kopshte botanike dhe secila prej tyre ofron diçka të veçantë. Kopshtet City Botanical Gardens afër lumit janë relaksuese, me pemë të qershisë, jastëk të zambakëve dhe zambakë uji. Shtretërit e luleve janë të mbushura me trëndafila, begonia, koreopsis dhe marigolde. Në pranverë dhe në verë, ju mund të gjeni snapdragonë gjigant dhe zambakë të ditës. Mali Coot-tha Lookout ka një kopsht tjetër botanik me një pamje mahnitëse të qytetit. Ky kopsht krenohet me jacaranda, shkurre bottlebrush dhe agapanthuse. Shumë prej këtyre luleve dhe lule të tjera mund të blihen në tregjet vendase.
Hare e ardhshme
USD 65.70

Hare e ardhshme

7 Trëndafila

Qëndrueshmëri
USD 85.41

Qëndrueshmëri

4 zambakë dhe 7 trëndafila

Karakter
USD 98.55

Karakter

Trëndafila, gipsofila

INFOINFOINFO
Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 118.26

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Dashuri e Ftohtë
USD 65.70

Dashuri e Ftohtë

Zambakë dhe trëndafila

Falënderim
USD 118.26

Falënderim

Zambakë, trëndafila, gerbera dhe karafila

INFOINFOINFO
Forcë
USD 85.41

Forcë

9 Trëndafila dhe karafila

Kujtime Të Hirshme
USD 65.70

Kujtime Të Hirshme

Karafila, zambakë dhe lule delfin

Modesti
USD 65.70

Modesti

8 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Paç Fat
USD 78.84

Paç Fat

12 Trëndafila

Admirim i Fshehtë
USD 118.26

Admirim i Fshehtë

12 trëndafila dhe trëndafila të vegjël

Kthjelltësi
USD 65.70

Kthjelltësi

8 trëndafila

INFOINFOINFO
Rini
USD 65.70

Rini

Trëndafila dhe karafila

Meritë
USD 85.41

Meritë

3 Zambakë , trëndafila dhe karafila

Guximtare
USD 118.26

Guximtare

Gerbera , trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Mirënjohje
USD 65.70

Mirënjohje

10 Trëndafila dhe gipsofila

Kthjelltësi
USD 65.70

Kthjelltësi

8 trëndafila

Frymëzim
USD 118.26

Frymëzim

6 Zambakë , 6 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Logan Siti. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Logan Siti kohët e fundit : -