Mackay Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Ego
USD 69.78

Ego

Trëndafila, karafila dhe gipsofila

Pajtim
USD 125.61

Pajtim

7 Trëndafila, gerbera , karafila , zambakë dhe orkide

E re
USD 69.78

E re

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Tërheqje
USD 125.61

Tërheqje

Trëndafila, karafila dhe orkide

Urime
USD 97.69

Urime

Trëndafila dhe orkide

Kotësi
USD 97.69

Kotësi

Zambakë , karafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Mendime Qiellore
USD 125.61

Mendime Qiellore

Zambakë , trëndafila dhe karafila

Magjepsje
USD 69.78

Magjepsje

Zambakë , trëndafila, gerbera, karafila dhe orkide

Fillimi i Miqësisë
USD 97.69

Fillimi i Miqësisë

Trëndafila , orkide dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 125.61

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

Përulësi e Këndshme
USD 69.78

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

Bukuri madhështore
USD 69.78

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

INFOINFOINFO