Melton Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Kënaqësi
USD 125.53

Kënaqësi

Orkide dhe trëndafila

Bukuri madhështore
USD 69.74

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

Ego
USD 69.74

Ego

Trëndafila, karafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Pajtim
USD 125.53

Pajtim

7 Trëndafila, gerbera , karafila , zambakë dhe orkide

Tërheqje
USD 125.53

Tërheqje

Trëndafila, karafila dhe orkide

Urime
USD 97.63

Urime

Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Meritë
USD 90.66

Meritë

3 Zambakë , trëndafila dhe karafila

Magjepsëse
USD 125.53

Magjepsëse

12 Trëndafila, karafila , zambakë dhe gipsofila

Kotësi
USD 97.63

Kotësi

Zambakë , karafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Fillimi i Miqësisë
USD 97.63

Fillimi i Miqësisë

Trëndafila , orkide dhe gipsofila

Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 125.53

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

Dashuria e përgjegjshme
USD 69.74

Dashuria e përgjegjshme

Trëndafila, zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO