Perth Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Me pothuajse mot të përsosur gjatë të gjithë vitit, qyteti i Perth është shtëpia e një shumëllojshmërie të madhe të bimëve dhe luleve. Zambakët dhe trëndafilat janë pamje e zakonshme në kopshte, së bashku me gladiolat dhe krizantemat shumëngjyrëshe. Zambakët janë një tjetër lule e preferuar, sidomos ata aromatik rozë dhe të bardhët. Klima e ngrohtë është ideale edhe për rritjen e margaritarëve, dhe vizitorët do të jetë në gjendje të gjejnë edhe disa lloje të orkideve.
Hare e ardhshme
USD 64.76

Hare e ardhshme

7 Trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 116.57

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Respekt
USD 90.66

Respekt

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Falënderim
USD 116.57

Falënderim

Zambakë, trëndafila, gerbera dhe karafila

Unitet
USD 84.19

Unitet

2 Zambakë dhe karafila

Kthjelltësi
USD 64.76

Kthjelltësi

8 trëndafila

INFOINFOINFO
Meritë
USD 84.19

Meritë

3 Zambakë , trëndafila dhe karafila

E paharrueshme
USD 64.76

E paharrueshme

6 Trëndafila dhe lule të vogla

E dhimbsur
USD 64.76

E dhimbsur

Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Përulësi
USD 64.76

Përulësi

Trëndafila dhe karafila

Bukuri madhështore
USD 64.76

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

Shpresë
USD 64.76

Shpresë

Gerbera

INFOINFOINFO
Rini
USD 64.76

Rini

Trëndafila dhe karafila

Qëndrueshmëri
USD 84.19

Qëndrueshmëri

4 zambakë dhe 7 trëndafila

Buzëqeshëse
USD 64.76

Buzëqeshëse

Trëndafila

INFOINFOINFO
Moderne
USD 64.76

Moderne

Gerbera , zambakë dhe margarita

Strehim
USD 116.57

Strehim

Trëndafila dhe karafila

Kënaqësi
USD 116.57

Kënaqësi

Orkide dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Top