Sidnej Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Sidneji jo vetëm që është vendi i shtëpisë së njohur të operas, por ai gjithashtu mburret edhe me një koleksion mahnitëse lulesh vendase dhe të importuara. Trëndafilat dhe orkidetë janë një pamje e zakonshme, së bashku me margaritarët e verdhë të cilët mund të shëndrisin ditën e çdokujtë. Sukulentët lulëzues dhe kaktusët poashtu mund të shihen kudo nëpër kopshte në të gjithë qytetin.
Hare e ardhshme
USD 64.87

Hare e ardhshme

7 Trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 116.77

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Falënderim
USD 116.77

Falënderim

Zambakë, trëndafila, gerbera dhe karafila

INFOINFOINFO
Hijeshi e Pjekur
USD 64.87

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

Kthjelltësi
USD 64.87

Kthjelltësi

8 trëndafila

Meritë
USD 84.33

Meritë

3 Zambakë , trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Guximtare
USD 116.77

Guximtare

Gerbera , trëndafila dhe zambakë

Bukuri madhështore
USD 64.87

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

E shijshme
USD 90.82

E shijshme

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Shpresë
USD 64.87

Shpresë

Gerbera

Mashtrim
USD 64.87

Mashtrim

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

E mrekullueshme
USD 90.82

E mrekullueshme

12 Trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
E përjetshme
USD 64.87

E përjetshme

Karafila, trëndafila, zambakë , sumbulla

E paharrueshme
USD 64.87

E paharrueshme

6 Trëndafila dhe lule të vogla

Moderne
USD 64.87

Moderne

Gerbera , zambakë dhe margarita

INFOINFOINFO
Të Dua Ende
USD 64.87

Të Dua Ende

5 trëndafila dhe gipsofila

Faleminderit Për Miqësinë Tënde
USD 84.33

Faleminderit Për Miqësinë Tënde

12 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

Bukuri Pa Ndjenja
USD 84.33

Bukuri Pa Ndjenja

Zambak, karafila , trëndafila dhe gerbera

INFOINFOINFO
Top