Tounsvill Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Townsville ndodhet në bregun verilindor të Queensland, dhe HQ Reef këtu i lejon njerëzit të shohin shkëmbinjët nënujor të koraleve pa e dëmtuar mjedisin delikat. Riverway është vendi ku duhet të shkohet për shoping dhe shumë njerëz dëshirojnë të ngjiten në majin e malit Stuart. Për dashamirësit e luleve, një vizitë në Queend Gardens është e domosdoshme. Labirintet e mbrojtura dhe shtigjet e hijezuara e bëjnë shetitjen e këndshme dhe shtretërit e bukur sezonal të luleve ekspozojnë manushaqet tringjyrëshe, petuniat, pentat, barin kombëtarë dhe pemët e palmës. Bimët e kuqe ti shpesh rriten pranë agaveve dhe agapanthusi gjigant është kudo. Kopshtet shumëvjeçare përmbajnë lulen konike, koreopsisin, azalean dhe shkurren e kuqe bottlebrush. Ixora, durante dhe shkurrja e kuqe jacobiane lulëzojnë në pranverë dhe trëndafilat janë të njohur në kopshte dhe në qytet.
Hare e ardhshme
USD 67.33

Hare e ardhshme

7 Trëndafila

Të Dua Ende
USD 67.33

Të Dua Ende

5 trëndafila dhe gipsofila

Shpërblim Për Mirësi
USD 100.99

Shpërblim Për Mirësi

36 Trëndafila

INFOINFOINFO
Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 121.19

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Fisnike
USD 67.33

Fisnike

Zambakë dhe gipsofila

Gjithnjë besnike
USD 87.52

Gjithnjë besnike

Trëndafila, zambakë, gerbera, statice dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Tërheqje
USD 121.19

Tërheqje

Trëndafila, karafila dhe orkide

Falënderim
USD 121.19

Falënderim

Zambakë, trëndafila, gerbera dhe karafila

Lavdi
USD 67.33

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Lidhjet e Dhembshurisë
USD 67.33

Lidhjet e Dhembshurisë

9 trëndafila

Kthjelltësi
USD 67.33

Kthjelltësi

8 trëndafila

Meritë
USD 87.52

Meritë

3 Zambakë , trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Shikim i Shpejtë
USD 121.19

Shikim i Shpejtë

24 Trëndafila

Fyerje
USD 121.19

Fyerje

Trëndafila, karafila, zambakë dhe gipsofila

Bukuri madhështore
USD 67.33

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

INFOINFOINFO
Shpresë
USD 67.33

Shpresë

Gerbera

Bukuri Pa Ndjenja
USD 87.52

Bukuri Pa Ndjenja

Zambak, karafila , trëndafila dhe gerbera

Luks
USD 67.33

Luks

Trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Tounsvill. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Tounsvill kohët e fundit : -