Baden Dërgim Lulesh (Luleshitës)


E ëmbël
USD 145.68

E ëmbël

Buqetë me 6 trëndafila dhe margarita

Ndjenja Të Ngrohta
USD 165.92

Ndjenja Të Ngrohta

Zambakë dhe trëndafila

Bukuri Pa Ndjenja
USD 165.92

Bukuri Pa Ndjenja

Zambak, karafila , trëndafila dhe gerbera

INFOINFOINFO
Tërheqje
USD 230.94

Tërheqje

Trëndafila, karafila dhe orkide

Krenare
USD 67.45

Krenare

12 Trëndafila

Durim
USD 145.68

Durim

Trëndafila, zambakë , karafila , lule bretkosë

INFOINFOINFO
Puthje
USD 203.96

Puthje

24 Trëndafila dhe gipsofila

Rrezikojmë
USD 145.68

Rrezikojmë

Karafila , sumbulla dhe statice

Strehim
USD 230.94

Strehim

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Flirtim
USD 145.68

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

Thellësisht e Dashuruar
USD 145.68

Thellësisht e Dashuruar

Trëndafila dhe shqopa

Dëshirë
USD 230.94

Dëshirë

12 Trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO