Dornbirn Dërgim Lulesh (Luleshitës)


E ëmbël
USD 146.69

E ëmbël

Buqetë me 6 trëndafila dhe margarita

Ndjenja Të Ngrohta
USD 167.07

Ndjenja Të Ngrohta

Zambakë dhe trëndafila

Ngasje
USD 232.53

Ngasje

Zambakë , karafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Forcë
USD 167.07

Forcë

9 Trëndafila dhe karafila

Meritë
USD 167.07

Meritë

3 Zambakë , trëndafila dhe karafila

Krenare
USD 67.91

Krenare

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Puthje
USD 205.37

Puthje

24 Trëndafila dhe gipsofila

Strehim
USD 232.53

Strehim

Trëndafila dhe karafila

Thellësisht e Dashuruar
USD 146.69

Thellësisht e Dashuruar

Trëndafila dhe shqopa

INFOINFOINFO
Pranim
USD 146.69

Pranim

3 luledielli dhe karafila

Hijeshi e Pjekur
USD 146.69

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

Dashuri Besuese
USD 232.53

Dashuri Besuese

3 tulipanë , 3 rozë , 3 zambakë , orkide

INFOINFOINFO