Insbruk Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Fitore
USD 104.80

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Rrezikshmërisht e Dashuruar
USD 165.78

Rrezikshmërisht e Dashuruar

12 Trëndafila dhe zambakë

Pajtim
USD 165.78

Pajtim

7 Trëndafila, gerbera , karafila , zambakë dhe orkide

INFOINFOINFO
Fyerje
USD 165.78

Fyerje

Trëndafila, karafila, zambakë dhe gipsofila

Ngasje
USD 165.78

Ngasje

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Misterioze
USD 119.10

Misterioze

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Dashuri e Pastër
USD 188.65

Dashuri e Pastër

36 Trëndafila

Fisnikëri
USD 119.10

Fisnikëri

Trëndafila, karafila, gerbera dhe orkide

Përqafime
USD 119.10

Përqafime

Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Shpërblim Për Mirësi
USD 188.65

Shpërblim Për Mirësi

36 Trëndafila

Origjinale
USD 146.73

Origjinale

12 Zambakë

Qejf
USD 165.78

Qejf

Orkide , trëndafila, gerbera , karafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Flirtim
USD 104.80

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

Besnike
USD 146.73

Besnike

12 Trëndafila, zambakë , viburnum , margarita , karafila dhe statice

Pafajësi
USD 165.78

Pafajësi

24 Trëndafila dhe margarita

INFOINFOINFO
Hutim
USD 165.78

Hutim

Zambakë, trëndafila, luledielli, livande dhe karafila

Thellësisht e Dashuruar
USD 104.80

Thellësisht e Dashuruar

Trëndafila dhe shqopa

Shpresë
USD 104.80

Shpresë

Gerbera

INFOINFOINFO
Top