Klagenfurt am Wörthersee Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Përqafime
USD 166.05

Përqafime

Trëndafila dhe gipsofila

Lidhjet e Dhembshurisë
USD 145.80

Lidhjet e Dhembshurisë

9 trëndafila

Thjeshtësi Magjepsëse
USD 145.80

Thjeshtësi Magjepsëse

3 Zambakë , trëndafila , gerbera , lule dragoi dhe statice

INFOINFOINFO
Fitore
USD 145.80

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

E ëmbël
USD 145.80

E ëmbël

Buqetë me 6 trëndafila dhe margarita

Ndjenja Të Ngrohta
USD 166.05

Ndjenja Të Ngrohta

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Meritë
USD 166.05

Meritë

3 Zambakë , trëndafila dhe karafila

Entuziaste
USD 145.80

Entuziaste

Trëndafila

Krenare
USD 67.50

Krenare

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Puthje
USD 204.12

Puthje

24 Trëndafila dhe gipsofila

Dashuri e Braktisur
USD 231.12

Dashuri e Braktisur

Trëndafila, zambakë dhe orkide

Strehim
USD 231.12

Strehim

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO