Mödling Dërgim Lulesh (Luleshitës)


E ëmbël
USD 146.45

E ëmbël

Buqetë me 6 trëndafila dhe margarita

Ndjenja Të Ngrohta
USD 166.79

Ndjenja Të Ngrohta

Zambakë dhe trëndafila

Elegancë
USD 146.45

Elegancë

Gerbera , karafila dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Kujdesi Amënor
USD 205.03

Kujdesi Amënor

6 Trëndafila , orkide dhe karafila

Krenare
USD 67.80

Krenare

12 Trëndafila

E mrekullueshme
USD 205.03

E mrekullueshme

12 Trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Puthje
USD 205.03

Puthje

24 Trëndafila dhe gipsofila

Strehim
USD 232.15

Strehim

Trëndafila dhe karafila

Thellësisht e Dashuruar
USD 146.45

Thellësisht e Dashuruar

Trëndafila dhe shqopa

INFOINFOINFO
Kujtime Të Hirshme
USD 146.45

Kujtime Të Hirshme

Karafila, zambakë dhe lule delfin

Thellësisht e Dashuruar
USD 146.45

Thellësisht e Dashuruar

Trëndafila dhe shqopa

Elegante
USD 67.80

Elegante

12 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO