Sallzburg Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Hijeshi e Pjekur
USD 69.82

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

Shëndet i Mirë
USD 79.34

Shëndet i Mirë

Gerbera , trëndafila , karafila dhe zambakë

Të Përkas Ty
USD 79.34

Të Përkas Ty

3 Gerbera , karafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Dashuri e pa shkëmbyer
USD 97.74

Dashuri e pa shkëmbyer

Zambakë, karafila, trëndafila, gipsofila

E ëmbël
USD 69.82

E ëmbël

Buqetë me 6 trëndafila dhe margarita

Besnike
USD 97.74

Besnike

12 Trëndafila, zambakë , viburnum , margarita , karafila dhe statice

INFOINFOINFO
Joshje e Gjatë
USD 97.74

Joshje e Gjatë

Trëndafila dhe orkide

Hare e ardhshme
USD 69.82

Hare e ardhshme

7 Trëndafila

Moderne
USD 69.82

Moderne

Gerbera , zambakë dhe margarita

INFOINFOINFO
Jetë e Lumtur
USD 79.34

Jetë e Lumtur

Zambakë dhe karafila

Pranim
USD 69.82

Pranim

3 luledielli dhe karafila

Humor
USD 79.34

Humor

Trëndafila, zambakë, karafila dhe gerbera

INFOINFOINFO
Dashuria e Gruas
USD 69.82

Dashuria e Gruas

6 Trëndafila dhe gipsofila

Magjepsje
USD 69.82

Magjepsje

Zambakë , trëndafila, gerbera, karafila dhe orkide

Bukuri Shpirtërore
USD 110.44

Bukuri Shpirtërore

12 Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Optimizëm
USD 69.82

Optimizëm

12 Trëndafila dhe gipsofila

Mashtrim
USD 69.82

Mashtrim

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Dashuri e Ftohtë
USD 69.82

Dashuri e Ftohtë

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Top