Traun Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Besnikëri
USD 206.86

Besnikëri

24 Trëndafila

E ëmbël
USD 147.76

E ëmbël

Buqetë me 6 trëndafila dhe margarita

Joshje Sekrete
USD 168.28

Joshje Sekrete

Zambakë, trëndafila , karafila , gipsofila

INFOINFOINFO
Ndjenja Të Ngrohta
USD 168.28

Ndjenja Të Ngrohta

Zambakë dhe trëndafila

Thjeshtësi Magjepsëse
USD 147.76

Thjeshtësi Magjepsëse

3 Zambakë , trëndafila , gerbera , lule dragoi dhe statice

Paç Fat
USD 68.41

Paç Fat

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Fisnike
USD 147.76

Fisnike

Zambakë dhe gipsofila

Krenare
USD 68.41

Krenare

12 Trëndafila

Puthje
USD 206.86

Puthje

24 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Dashuria e Gruas
USD 147.76

Dashuria e Gruas

6 Trëndafila dhe gipsofila

Strehim
USD 234.23

Strehim

Trëndafila dhe karafila

Mahnitëse
USD 265.97

Mahnitëse

Trëndafila

INFOINFOINFO