Viena Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Entuziaste
USD 69.53

Entuziaste

Trëndafila

Shpresë
USD 69.53

Shpresë

Gerbera

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 109.99

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Humor
USD 79.01

Humor

Trëndafila, zambakë, karafila dhe gerbera

Hare e ardhshme
USD 69.53

Hare e ardhshme

7 Trëndafila

E këndshme
USD 97.34

E këndshme

Luledielli , trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Rini
USD 69.53

Rini

Trëndafila dhe karafila

Rrezikojmë
USD 69.53

Rrezikojmë

Karafila , sumbulla dhe statice

Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 109.99

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

INFOINFOINFO
Arratisu Me Mua
USD 69.53

Arratisu Me Mua

Trëndafila

Delikate
USD 69.53

Delikate

12 Trëndafila

Zonjë Zemërbardhë
USD 69.53

Zonjë Zemërbardhë

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Elegancë
USD 69.53

Elegancë

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Dashuri Besuese
USD 109.99

Dashuri Besuese

3 tulipanë , 3 rozë , 3 zambakë , orkide

Mikpritje
USD 97.34

Mikpritje

Trëndafila, zambakë, trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Magjepsëse
USD 109.99

Magjepsëse

12 Trëndafila, karafila , zambakë dhe gipsofila

Hutim
USD 109.99

Hutim

Zambakë, trëndafila, luledielli, livande dhe karafila

Thellësisht e Dashuruar
USD 69.53

Thellësisht e Dashuruar

Trëndafila dhe shqopa

INFOINFOINFO
Top