Wels Dërgim Lulesh (Luleshitës)


E ëmbël
USD 146.85

E ëmbël

Buqetë me 6 trëndafila dhe margarita

Ndjenja Të Ngrohta
USD 167.25

Ndjenja Të Ngrohta

Zambakë dhe trëndafila

Admirim i Fshehtë
USD 232.79

Admirim i Fshehtë

12 trëndafila dhe trëndafila të vegjël

INFOINFOINFO
Bukuri Pa Ndjenja
USD 167.25

Bukuri Pa Ndjenja

Zambak, karafila , trëndafila dhe gerbera

E dhimbsur
USD 146.85

E dhimbsur

Trëndafila dhe gipsofila

Krenare
USD 67.99

Krenare

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Faleminderit Për Miqësinë Tënde
USD 167.25

Faleminderit Për Miqësinë Tënde

12 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

Puthje
USD 205.59

Puthje

24 Trëndafila dhe gipsofila

Kthjelltësi
USD 146.85

Kthjelltësi

8 trëndafila

INFOINFOINFO
Shpërblim Për Mirësi
USD 264.33

Shpërblim Për Mirësi

36 Trëndafila

Strehim
USD 232.79

Strehim

Trëndafila dhe karafila

Hutim
USD 232.79

Hutim

Zambakë, trëndafila, luledielli, livande dhe karafila

INFOINFOINFO