Nasau Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Dashuri e pa shkëmbyer
USD 79.81

Dashuri e pa shkëmbyer

Zambakë, karafila, trëndafila, gipsofila

Moderne
USD 57.01

Moderne

Gerbera , zambakë dhe margarita

Përsosmëri
USD 57.01

Përsosmëri

6 Trëndafila

INFOINFOINFO
Flirtim
USD 57.01

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

Entuziaste
USD 57.01

Entuziaste

Trëndafila

Karakter
USD 102.61

Karakter

Trëndafila, gipsofila

INFOINFOINFO
E përjetshme
USD 57.01

E përjetshme

Karafila, trëndafila, zambakë , sumbulla

E dhimbsur
USD 57.01

E dhimbsur

Trëndafila dhe gipsofila

Fitore
USD 57.01

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Mbrojtje
USD 66.51

Mbrojtje

Zambakë, trëndafila , orkide dhe livande

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 92.48

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Bashkim
USD 79.81

Bashkim

24 trëndafila

INFOINFOINFO
Elegancë
USD 57.01

Elegancë

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Dhuromë Një Buzëqeshje
USD 57.01

Dhuromë Një Buzëqeshje

9 trëndafila dhe gipsofila

Gazmore
USD 57.01

Gazmore

Gerbera , trëndafila , zambakë

INFOINFOINFO
Qejf
USD 92.48

Qejf

Orkide , trëndafila, gerbera , karafila dhe zambakë

E re
USD 57.01

E re

Zambakë dhe trëndafila

Bukuri e Ndjeshme
USD 57.01

Bukuri e Ndjeshme

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Next page(Page2)