Ar Rifa Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Ar-Rifa shpesh i njohur vetëm si Riffa, pavarsisht emrit që përdorë është shtëpia e disa bimëve dhe luleve shumëngjyrëshe. Trëndafilat importohen dhe zbukurojnë me kujdes kopshtet e qytetit, ku shkretëtira është shpesh i mbushur me lule të kuqe, të verdha dhe të purpurta të cilat krijojojnë një kontrast të mrekullueshëm me natyrën përreth.
Melodioze
USD 83.12

Melodioze

24 Trëndafila

Përshtypje Që Zgjat
USD 95.12

Përshtypje Që Zgjat

Zambakë, orkide, gerbera dhe trëndafila

Dhuromë Një Buzëqeshje
USD 59.37

Dhuromë Një Buzëqeshje

9 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Urtësi
USD 59.37

Urtësi

Trëndafila dhe karafila

Krenare
USD 59.97

Krenare

12 Trëndafila

Përsosmëri
USD 59.37

Përsosmëri

6 Trëndafila

INFOINFOINFO
Joshëse
USD 59.37

Joshëse

12 Trëndafila dhe karafila

Virtyt
USD 59.37

Virtyt

Zambakë, trëndafila, garbera , karafila dhe orkide

Imagjinatë
USD 59.37

Imagjinatë

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Mirënjohje
USD 59.37

Mirënjohje

10 Trëndafila dhe gipsofila

Pranim Dashurie
USD 59.37

Pranim Dashurie

Trëndafila

E shijshme
USD 83.12

E shijshme

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Dashuri e Ftohtë
USD 59.37

Dashuri e Ftohtë

Zambakë dhe trëndafila

Tërheqje
USD 95.12

Tërheqje

Trëndafila, karafila dhe orkide

Origjinale
USD 83.12

Origjinale

12 Zambakë

INFOINFOINFO
Delikate
USD 59.37

Delikate

12 Trëndafila

Strehim
USD 95.12

Strehim

Trëndafila dhe karafila

Dashuri e Shenjtë
USD 95.12

Dashuri e Shenjtë

Zambakë, trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Top