Gjid Hafsh Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Afër kryeqytetit ndodhet qyteti i vogël i Jidd Hafs i cili është shtëpia e shumë tërndafilave të importuar. Trëndafilat e verdhë, rozë dhe të kuq janë ndër ngjyrat më të zakonshme, por vizitorët mund të gjejnë edhe disa mixe hibride e madje edhe ata në ngjyrë purpurtë të hapur. Lulet e shkretëtirës janë një pamje mahnitse teksa shihen duke lulëzuar pas shiut, dhe ngjyrat e argjenda dallohen kudo në natyrën përreth.
Guximtare
USD 96.04

Guximtare

Gerbera , trëndafila dhe zambakë

Zonjë e Bukur
USD 59.95

Zonjë e Bukur

Trëndafila dhe karafila

Lartësi
USD 83.93

Lartësi

24 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Luks
USD 59.95

Luks

Trëndafila dhe zambakë

Buzëqeshëse
USD 59.95

Buzëqeshëse

Trëndafila

Ashpërsi
USD 59.95

Ashpërsi

Trëndafila dhe gladiola

INFOINFOINFO
Magjepsëse
USD 96.04

Magjepsëse

12 Trëndafila, karafila , zambakë dhe gipsofila

Rehati
USD 96.04

Rehati

Zambakë, karafila , orkide , gerbera

Melodioze
USD 83.93

Melodioze

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Dashuri e Braktisur
USD 96.04

Dashuri e Braktisur

Trëndafila, zambakë dhe orkide

Zonjë Zemërbardhë
USD 59.95

Zonjë Zemërbardhë

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Optimizëm
USD 60.56

Optimizëm

12 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Shpirtmirësi e Përkryer
USD 59.95

Shpirtmirësi e Përkryer

9 trëndafila dhe gipsofila

E re
USD 59.95

E re

Zambakë dhe trëndafila

Hijeshi e Pjekur
USD 59.95

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

INFOINFOINFO
Modesti
USD 59.95

Modesti

8 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

Gjithnjë besnike
USD 69.03

Gjithnjë besnike

Trëndafila, zambakë, gerbera, statice dhe gipsofila

Karakter
USD 107.91

Karakter

Trëndafila, gipsofila

INFOINFOINFO
Next page(Page2)