Komilla Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Comilla ka një histori të pasur dhe shumëngjyrëshe e cila buron nga bimët dhe lulet shumëngjyrëshe që janë pjesë integrale e festivalit vjetorë të këtij qyteti. Trëndafilat, zambakët në formë ylli dhe zambakët e bardhë të ujit përdoren zakonisht për të dekoruar, gratë shpesh krijojnë zinxhirë të ndërlikuar me marigoldë të ndezur për dekorim.
Pafajësi
USD 102.44

Pafajësi

24 Trëndafila dhe margarita

Qëndrueshmëri
USD 74.13

Qëndrueshmëri

4 zambakë dhe 7 trëndafila

Zonjë Zemërbardhë
USD 53.91

Zonjë Zemërbardhë

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Thellësisht e Dashuruar
USD 53.91

Thellësisht e Dashuruar

Trëndafila dhe shqopa

Mikpritje
USD 75.48

Mikpritje

Trëndafila, zambakë, trëndafila dhe gipsofila

Dashuria e Gruas
USD 53.91

Dashuria e Gruas

6 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Elegancë
USD 53.91

Elegancë

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Ego
USD 53.91

Ego

Trëndafila, karafila dhe gipsofila

Origjinale
USD 75.48

Origjinale

12 Zambakë

INFOINFOINFO
Shpërblim Për Mirësi
USD 97.04

Shpërblim Për Mirësi

36 Trëndafila

Hijeshi e Pjekur
USD 53.91

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

Rrezikshmërisht e Dashuruar
USD 102.44

Rrezikshmërisht e Dashuruar

12 Trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Mbrojtje
USD 74.13

Mbrojtje

Zambakë, trëndafila , orkide dhe livande

Unitet
USD 74.13

Unitet

2 Zambakë dhe karafila

Joshje
USD 74.13

Joshje

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Pranim
USD 53.91

Pranim

3 luledielli dhe karafila

Melodioze
USD 75.48

Melodioze

24 Trëndafila

Të Dua Ende
USD 53.91

Të Dua Ende

5 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Top