Shahzadpur Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Magjepsje
USD 80.92

Magjepsje

Zambakë , trëndafila, gerbera, karafila dhe orkide

Kënaqësi
USD 142.71

Kënaqësi

Orkide dhe trëndafila

E këndshme
USD 113.29

E këndshme

Luledielli , trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Kapem Pas Teje
USD 80.92

Kapem Pas Teje

Zambakë dhe gipsofila

Madhështore
USD 142.71

Madhështore

Zambakë dhe trëndafila

Dashuri ngurruese
USD 182.44

Dashuri ngurruese

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Shpërblim Për Mirësi
USD 145.66

Shpërblim Për Mirësi

36 Trëndafila

Fisnikëri
USD 102.99

Fisnikëri

Trëndafila, karafila, gerbera dhe orkide

Më Duaj Më Tepër
USD 80.92

Më Duaj Më Tepër

Zambakë, gerbera , karafila dhe livande

INFOINFOINFO
Unitet
USD 102.99

Unitet

2 Zambakë dhe karafila

E butë
USD 113.29

E butë

24 Trëndafila dhe jargavan

Plot Shkëlqim
USD 80.92

Plot Shkëlqim

Trëndafila

INFOINFOINFO