Çarleroi Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Charleroi është i famshëm për dyqanet e veta ku vendet ku lulëzojnë lulet janë për përdorim liberal. Vazot dhe shportat janë mbushur shpesh me begonia të kuqe të ndritshme dhe lulëkuqe. Zymbylat blu gjithashtu mund të gjenden në kopshtet e zonës në pranverë, së bashku me disa lloje të tulipanëve shumëngjyrësh.
Dashuri e Ftohtë
USD 63.19

Dashuri e Ftohtë

Zambakë dhe trëndafila

Rehati
USD 116.55

Rehati

Zambakë, karafila , orkide , gerbera

E dhimbsur
USD 63.19

E dhimbsur

Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Mbrojtje
USD 84.25

Mbrojtje

Zambakë, trëndafila , orkide dhe livande

Frymëzim
USD 116.55

Frymëzim

6 Zambakë , 6 trëndafila dhe gipsofila

Urime
USD 88.46

Urime

Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Fyerje
USD 116.55

Fyerje

Trëndafila, karafila, zambakë dhe gipsofila

Magjepsëse
USD 116.55

Magjepsëse

12 Trëndafila, karafila , zambakë dhe gipsofila

Urime
USD 88.46

Urime

Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
E hirshme
USD 63.19

E hirshme

Karafila , trëndafila

Gjithnjë besnike
USD 84.25

Gjithnjë besnike

Trëndafila, zambakë, gerbera, statice dhe gipsofila

Kotësi
USD 88.46

Kotësi

Zambakë , karafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Fisnike
USD 63.19

Fisnike

Zambakë dhe gipsofila

Jeta Është e Ëmbël
USD 116.55

Jeta Është e Ëmbël

5 zambakë, karafila, trëndafila, gerbera, dhe gipsofila

Qejf
USD 116.55

Qejf

Orkide , trëndafila, gerbera , karafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Seksi
USD 126.38

Seksi

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Besnike
USD 88.46

Besnike

12 Trëndafila, zambakë , viburnum , margarita , karafila dhe statice

Kthjelltësi
USD 63.19

Kthjelltësi

8 trëndafila

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Çarleroi. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Çarleroi kohët e fundit : -