Antverpen Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Antwerpen është shtëpia e qindra tulipanëve me ngjyra të ndezura, së bashku me një shumëllojshmëri mbresëlënëse të trëndafilave të egër dhe atyre të kultivuar. Begoniat dhe lulëkuqet janë poashtu lule të zakonshme ku gjatë lulëzimit mund të shihen lule në ngjyrë të kuqe të ndritshme në të gjitha dyert përreth qytetit. Gjatë muajve të ngrohtë të verës, zymbylët blu mund të shihet në livadhe dhe në disa kopshte publike të qytetit.
Kujtime Të Hirshme
USD 62.50

Kujtime Të Hirshme

Karafila, zambakë dhe lule delfin

Thjeshtësi Magjepsëse
USD 62.50

Thjeshtësi Magjepsëse

3 Zambakë , trëndafila , gerbera , lule dragoi dhe statice

Urime
USD 87.51

Urime

Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Fyerje
USD 115.29

Fyerje

Trëndafila, karafila, zambakë dhe gipsofila

Mjaft Më Kritikove
USD 62.50

Mjaft Më Kritikove

Lulediell dhe orkide

Strehim
USD 115.29

Strehim

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Hijeshi e Pjekur
USD 62.50

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

Përulësi e Këndshme
USD 62.50

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

E hirshme
USD 62.50

E hirshme

Karafila , trëndafila

INFOINFOINFO
Përshtypje Që Zgjat
USD 115.29

Përshtypje Që Zgjat

Zambakë, orkide, gerbera dhe trëndafila

Kotësi
USD 87.51

Kotësi

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Fisnike
USD 62.50

Fisnike

Zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Jeta Është e Ëmbël
USD 115.29

Jeta Është e Ëmbël

5 zambakë, karafila, trëndafila, gerbera, dhe gipsofila

Dashuri e Pastër
USD 112.51

Dashuri e Pastër

36 Trëndafila

Përsosmëri
USD 62.50

Përsosmëri

6 Trëndafila

INFOINFOINFO
Kthjelltësi
USD 62.50

Kthjelltësi

8 trëndafila

Ashpërsi
USD 62.50

Ashpërsi

Trëndafila dhe gladiola

Melodioze
USD 87.51

Melodioze

24 Trëndafila

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Antverpen. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Antverpen kohët e fundit : -