Bruksel Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Shtëpi e disa kopshteve publike, qyteti i Brukselit mund të duket si një parajsë për të gjithë adhuruesit e luleve. Begoniat dhe lulëkuqet janë ndër të preferuarat nga vendasit, së bashku me një shumëllojshmëri të trëndafilave të importuar dhe atyre të egër. Zemrat gjakderdhëse në ngjyrë të kuqe ose rozë mund të gjenden duke lulëzuar në verat e freskëta, e poashtu është e vështirë të mos dallohen edhe manjolat dhe rodendronët, kur ata më në fund shpërthejnë në lulëzim.
Zonjë Zemërbardhë
USD 62.52

Zonjë Zemërbardhë

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Urime
USD 87.52

Urime

Trëndafila dhe orkide

Fyerje
USD 115.31

Fyerje

Trëndafila, karafila, zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Admirim i Fshehtë
USD 115.31

Admirim i Fshehtë

12 trëndafila dhe trëndafila të vegjël

E hirshme
USD 62.52

E hirshme

Karafila , trëndafila

Kotësi
USD 87.52

Kotësi

Zambakë , karafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Imagjinatë
USD 62.52

Imagjinatë

12 Trëndafila

Fisnike
USD 62.52

Fisnike

Zambakë dhe gipsofila

Jeta Është e Ëmbël
USD 115.31

Jeta Është e Ëmbël

5 zambakë, karafila, trëndafila, gerbera, dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Magjepsje
USD 62.52

Magjepsje

Zambakë , trëndafila, gerbera, karafila dhe orkide

Kthjelltësi
USD 62.52

Kthjelltësi

8 trëndafila

Melodioze
USD 87.52

Melodioze

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Modesti
USD 62.52

Modesti

8 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

Bukuri madhështore
USD 62.52

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

Shpirtmirësi e Përkryer
USD 62.52

Shpirtmirësi e Përkryer

9 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Joshëse
USD 62.52

Joshëse

12 Trëndafila dhe karafila

Të Dua Ende
USD 62.52

Të Dua Ende

5 trëndafila dhe gipsofila

Karakter
USD 112.53

Karakter

Trëndafila, gipsofila

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Bruksel. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Bruksel kohët e fundit : -