Gent Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Vizitorët në Ghent do të mahniten nga lulet shumëngjyrëshe të cilat mund të shihen kudo në qytet. Së bashku me tulipanët dhe verdhokët, fshatrat përreth janë të mbuluar edhe me karanfila të vegjët, e poashtu është e vështirë të mos dallohen margaritarët e ndritshëm kur lulëzojnë në verë.
E këndshme
USD 86.29

E këndshme

Luledielli , trëndafila dhe orkide

Thashethemëse
USD 110.94

Thashethemëse

72 Trëndafila

Urime
USD 86.29

Urime

Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
E ëmbël
USD 61.63

E ëmbël

Buqetë me 6 trëndafila dhe margarita

Respekt
USD 86.29

Respekt

24 Trëndafila

Magjepsje
USD 61.63

Magjepsje

Zambakë , trëndafila, gerbera, karafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Fyerje
USD 113.68

Fyerje

Trëndafila, karafila, zambakë dhe gipsofila

E hirshme
USD 61.63

E hirshme

Karafila , trëndafila

Dashuria e Gruas
USD 61.63

Dashuria e Gruas

6 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Kotësi
USD 86.29

Kotësi

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Fisnike
USD 61.63

Fisnike

Zambakë dhe gipsofila

Jeta Është e Ëmbël
USD 113.68

Jeta Është e Ëmbël

5 zambakë, karafila, trëndafila, gerbera, dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Përshtypje Që Zgjat
USD 113.68

Përshtypje Që Zgjat

Zambakë, orkide, gerbera dhe trëndafila

Kthjelltësi
USD 61.63

Kthjelltësi

8 trëndafila

Fitore
USD 61.63

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Melodioze
USD 86.29

Melodioze

24 Trëndafila

Dashuri e Shenjtë
USD 113.68

Dashuri e Shenjtë

Zambakë, trëndafila dhe karafila

Modesti
USD 61.63

Modesti

8 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Gent. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Gent kohët e fundit : -