Liezh Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Tulipanët dhe verdhokët mund të gjenden duke lulëzuar kudo në Liege në pranverë, së bashku me zymbylat blu dhe hiacintët. Lulëkuqet janë të preferuarat e verës në qytet, së bashku me begoniat me ngjyra të ndritshme. Fresiat dhe gerberat janë gjithashtu popullore në kopshtet vendase, ku është e vështirë të mos dallohen edhe kokat e verdha e të ndritshme të lulediellit, kur ata më në fund lulëzojnë.
Hijeshi e Pjekur
USD 90.51

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

Më Duaj Më Tepër
USD 90.51

Më Duaj Më Tepër

Zambakë, gerbera , karafila dhe livande

Qëndrueshmëri
USD 113.14

Qëndrueshmëri

4 zambakë dhe 7 trëndafila

INFOINFOINFO
Thellësisht e Dashuruar
USD 90.51

Thellësisht e Dashuruar

Trëndafila dhe shqopa

E shijshme
USD 126.71

E shijshme

Zambakë dhe trëndafila

Origjinale
USD 126.71

Origjinale

12 Zambakë

INFOINFOINFO
E ëmbël
USD 90.51

E ëmbël

Buqetë me 6 trëndafila dhe margarita

Bukuri Pa Ndjenja
USD 113.14

Bukuri Pa Ndjenja

Zambak, karafila , trëndafila dhe gerbera

Shëndet i Mirë
USD 113.14

Shëndet i Mirë

Gerbera , trëndafila , karafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Virtyt
USD 90.51

Virtyt

Zambakë, trëndafila, garbera , karafila dhe orkide

Dashuri e Braktisur
USD 156.88

Dashuri e Braktisur

Trëndafila, zambakë dhe orkide

E mrekullueshme
USD 126.71

E mrekullueshme

12 Trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Dashuria e Gruas
USD 90.51

Dashuria e Gruas

6 Trëndafila dhe gipsofila

Rrezikshmërisht e Dashuruar
USD 156.88

Rrezikshmërisht e Dashuruar

12 Trëndafila dhe zambakë

Fitore
USD 90.51

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Falënderim
USD 156.88

Falënderim

Zambakë, trëndafila, gerbera dhe karafila

Qejf
USD 156.88

Qejf

Orkide , trëndafila, gerbera , karafila dhe zambakë

Frymëzim
USD 156.88

Frymëzim

6 Zambakë , 6 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Top