Dërgesa të shpejta të luleve të freskëta në Bjellorusi. Ne dërgojmë lule me dorë në Minsk dhe 18 qytete, në Bjellorusi

Buqeta të Popullarizuara në Bjellorusi


Martesë e Lumtur

Martesë e Lumtur

Zambakë, orkide, karafila dhe orkide

Përsosmëri

Përsosmëri

6 Trëndafila

Rrezikshmërisht e Dashuruar

Rrezikshmërisht e Dashuruar

12 Trëndafila dhe zambakë

   
Dashuri Besuese

Dashuri Besuese

3 tulipanë , 3 rozë , 3 zambakë , orkide

Strehim

Strehim

Trëndafila dhe karafila

Misterioze

Misterioze

12 Trëndafila

   
Kujtime Të Hirshme

Kujtime Të Hirshme

Karafila, zambakë dhe lule delfin

Fisnikëri

Fisnikëri

Trëndafila, karafila, gerbera dhe orkide

Serenatë

Serenatë

Orkid

   
Zonjë Zemërbardhë

Zonjë Zemërbardhë

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Falënderim

Falënderim

Zambakë, trëndafila, gerbera dhe karafila

Besnike

Besnike

12 Trëndafila, zambakë , viburnum , margarita , karafila dhe statice

   
Qejf

Qejf

Orkide , trëndafila, gerbera , karafila dhe zambakë

Mbrojtje

Mbrojtje

Zambakë, trëndafila , orkide dhe livande

Optimizëm

Optimizëm

12 Trëndafila dhe gipsofila

   
Shpresë

Shpresë

Gerbera

Shije e Mirë

Shije e Mirë

Trëndafila , sumbulla dhe karafila

Dashuri Me Shikim Të Parë

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila