Minsk Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Bukuri e Qëndrueshme
USD 85.81

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Vdes për ty
USD 139.20

Vdes për ty

Trëndafila

Thjeshtësi Magjepsëse
USD 85.81

Thjeshtësi Magjepsëse

3 Zambakë , trëndafila , gerbera , lule dragoi dhe statice

INFOINFOINFO
Humor
USD 100.11

Humor

Trëndafila, zambakë, karafila dhe gerbera

Delikate
USD 85.81

Delikate

12 Trëndafila

Besnike
USD 120.13

Besnike

12 Trëndafila, zambakë , viburnum , margarita , karafila dhe statice

INFOINFOINFO
Shëndet i Mirë
USD 100.11

Shëndet i Mirë

Gerbera , trëndafila , karafila dhe zambakë

E mrekullueshme
USD 120.13

E mrekullueshme

12 Trëndafila dhe zambakë

Fisnike
USD 85.81

Fisnike

Zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Ngasje
USD 139.20

Ngasje

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Paç Fat
USD 85.81

Paç Fat

12 Trëndafila

Mbyllje Hesapi
USD 100.11

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO
Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 139.20

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

Të Përkas Ty
USD 100.11

Të Përkas Ty

3 Gerbera , karafila dhe gipsofila

Elegancë
USD 85.81

Elegancë

Gerbera , karafila dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Dashuri Për Natyrën
USD 120.13

Dashuri Për Natyrën

16 Trëndafila dhe gipsofila

Besnikëri
USD 120.13

Besnikëri

24 Trëndafila

E ëmbël
USD 85.81

E ëmbël

Buqetë me 6 trëndafila dhe margarita

INFOINFOINFO
Top