La Paz Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Rrugët e La Paz janë mahnitëse kur degët e qershive lulëzojnë në ngjyrë të ndrithsme rozë e që mund të shihen kudo nëpër rrugët e qytetit për javë të tëra. Orkidetë dhe helikoniat poashtu shihen kudo, edhe në majat më të larta të qytetit. Vizitorët poashtu do të mahniten nga lulet kantuta kur ato lulëzojnë.
Unitet
USD 100.89

Unitet

2 Zambakë dhe karafila

Dashuri e Shenjtë
USD 139.91

Dashuri e Shenjtë

Zambakë, trëndafila dhe karafila

Shpirtmirësi e Përkryer
USD 80.71

Shpirtmirësi e Përkryer

9 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Thjeshtësi Magjepsëse
USD 80.71

Thjeshtësi Magjepsëse

3 Zambakë , trëndafila , gerbera , lule dragoi dhe statice

Luks
USD 80.71

Luks

Trëndafila dhe zambakë

Arratisu Me Mua
USD 80.71

Arratisu Me Mua

Trëndafila

INFOINFOINFO
Hijeshi e Pjekur
USD 80.71

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

Mashtrim
USD 80.71

Mashtrim

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Ashpërsi
USD 80.71

Ashpërsi

Trëndafila dhe gladiola

INFOINFOINFO
Më Duaj Më Tepër
USD 80.71

Më Duaj Më Tepër

Zambakë, gerbera , karafila dhe livande

Zonjë e Bukur
USD 80.71

Zonjë e Bukur

Trëndafila dhe karafila

Durim
USD 80.71

Durim

Trëndafila, zambakë , karafila , lule bretkosë

INFOINFOINFO
Fillimi i Miqësisë
USD 113.00

Fillimi i Miqësisë

Trëndafila , orkide dhe gipsofila

Unitet
USD 100.89

Unitet

2 Zambakë dhe karafila

Thashethemëse
USD 145.29

Thashethemëse

72 Trëndafila

INFOINFOINFO
Përshtypje Që Zgjat
USD 139.91

Përshtypje Që Zgjat

Zambakë, orkide, gerbera dhe trëndafila

Gjithnjë besnike
USD 100.89

Gjithnjë besnike

Trëndafila, zambakë, gerbera, statice dhe gipsofila

Madhështore
USD 139.91

Madhështore

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Top