Oruro Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Oruro ka një klimë të ftohtë që trëndafilat e duan, së bashku me një shumëllojshmëri të iriseve dhe tulipanëve. Lulja më e zakonshme dhe më e njohur e qytetit është kuinoa, të cilat mund të gjenden duke lulëzuar pothuajse në çdo kopsht privat. Lulet e bukura shpesh thahen dhe rregullohen në modele të bukura.
Hutim
USD 80.03

Hutim

Zambakë, trëndafila, luledielli, livande dhe karafila

Luks
USD 48.02

Luks

Trëndafila dhe zambakë

Nënshtrim
USD 80.03

Nënshtrim

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Martesë e Lumtur
USD 80.03

Martesë e Lumtur

Zambakë, orkide, karafila dhe orkide

E shijshme
USD 67.23

E shijshme

Zambakë dhe trëndafila

Jeta Është e Ëmbël
USD 80.03

Jeta Është e Ëmbël

5 zambakë, karafila, trëndafila, gerbera, dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Bukuri e Ndjeshme
USD 48.02

Bukuri e Ndjeshme

Trëndafila dhe karafila

Rini
USD 48.02

Rini

Trëndafila dhe karafila

Dashuri ngurruese
USD 48.02

Dashuri ngurruese

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Fillimi i Miqësisë
USD 67.23

Fillimi i Miqësisë

Trëndafila , orkide dhe gipsofila

Modesti
USD 48.02

Modesti

8 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

Joshje
USD 57.62

Joshje

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Përjetësi
USD 67.23

Përjetësi

Zambakë, trëndafila, gerbera , orkide dhe karafila

Thjeshtësi Magjepsëse
USD 48.02

Thjeshtësi Magjepsëse

3 Zambakë , trëndafila , gerbera , lule dragoi dhe statice

Qëndrueshmëri
USD 57.62

Qëndrueshmëri

4 zambakë dhe 7 trëndafila

INFOINFOINFO
Rrezikojmë
USD 48.02

Rrezikojmë

Karafila , sumbulla dhe statice

Shpirtmirësi e Përkryer
USD 48.02

Shpirtmirësi e Përkryer

9 trëndafila dhe gipsofila

Përulësi e Këndshme
USD 48.02

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

INFOINFOINFO
Top